media
Оголошуємо старт нашого конкурсу "Весняне натхнення"!
Дата проведення -з 29 березня по 2 квітня 2021р.
Тема - роботи з мотивами весняних квітів, виконани в техніці декупажу та суміжних до нього техніках.
Умови участі:
1) Участь в конкурсі можуть прийняти особи, які зробили в нашому інтернет-магазині замовлення на будь-які товари на суму вище 100грн протягом 3 місяців, що передують даті проведення конкурсу. При надсиланні фото робіт потрібно повідомити номер замовлення, або приблизну дату оформлення. Нема обов'язкової умови використання саме замовлених матеріалів у конкурсній роботі.
2) Обов'язкова анонімність. Робота до закінчення конкурсу не повинна бути ніде оприлюднена. Розумію,що багато учасників мають свій стиль і є впізнаваними, але усі результати будуть оголошуватися лише за оцінками компетентного жюрі з різних куточків світу, які зовсім незнайомі з учасниками, але мають величезний досвід та відомі імена.
3) Роботи можна надсилати на електронну адресу deco.ray2012@gmail.com або в меседжер до 28 березня включно. Одне основне фото + кілька додаткових (будуть виставлятися в коментарях до основного) Загальна кількість фото для однієі роботи -не більше 5 штук.
Хто вже підготувався - можна надсилати фото, вже приймаємо! Хто ще планує участь - ще є час все встигнути! Натхнення та приємної творчості!
  • Опублікував : Admin
  • 02. 03. 2021
  • Категорія: Новини
  • Коментарі: 1
Коментарі: 1
Приходько Інна Вікторівна 25-03-2021 09:25
Доброго дня. Участь в конкурсі може брати тільки одна робота? Дякую.
Залиште відгук

Вашу електронну адресу неможливо опублікувати. Обов'язкові поля позначені*