media

Доброго ранку! Розпочинаємо підготовку до наступного конкурсу в нашій групі на facebook сторінці. Це конкурс "Загадковий вінтаж"

Термін проведення 19-23 жовтня 2020 року. Фото робіт надсилати на електронну адресу
deco.ray2012@gmail.com або в особисті повідомлення Olha Lukashevych до 18 жовтня 2020 року включно.

На конкурс приймаються будь-які роботи , оздоблені в техніці декупажу та суміжних до нього техніках у вінтажному стилі. Обов'язкова умова - використання при цьому матеріалів, придбаних в інтернет-магазині "Декупажний рай", які можна розпізнати на роботі візуально. Кожен учасник може надіслати до 3 робіт. Це збільшує шанси на перемогу, але у випадку заняття кількох призових місць, приз учаснику надається тільки один( обирається одна з робіт з максимальною кількістю голосів). Призи надаються організатором конкурсу - інтернет-магазином "Декупажний рай" (грошові сертифікати та додаткові матеріальні призи з асортименту магазину).

Конкурс анонімний, тому фото робіт до закінчення конкурсу не повинні ніде публікуватися в соціальних мережах. Надсилаючи фото своїх робіт, Ви автоматично погоджуєтесь на ці правила.

Переможців конкурсу буде обрано за результатами оцінювання робіт компетентним журі. За результатами голосування визначається володар призу глядацьких симпатій. Під час проведення голосування забороняються будь-які репости конкурсних робіт, а також посилання на них та заклики до голосування у будь-якій формі.

Ще є в запасі трохи часу, тому можна все запланувати та втілити свої фантазії. Вдалого старту!

  • Опублікував : Admin
  • 21. 09. 2020
  • Категорія: Новини
  • Коментарі: 0
Коментарі: 0
Коментарів поки що немає
Залиште відгук

Вашу електронну адресу неможливо опублікувати. Обов'язкові поля позначені*