media

Доброго дня! Після нашумівших двох останніх конкурсів, враховучи усі недоліки та "проколи", оголошуємо наступний конкурс "Спогади про море".

І не важливо, чи ви вже там побували, чи плануєте, у кожного знайдуться приємні спогади, пов'язані з морським відпочинком.

Дати проведення: Голосування - 3 02 вересня по 07 вересня 2019р. Підведення підсумків - 08 вересня 2019р. Роботи слід надсилати в особистому повідомленні або на електронну адресу магазину до 01 вересня 2019р. включно

Умови участі - робота має бути зроблена обов'язково з використанням матеріалів, придбаних в інтернет-магазині "Декупажний рай", які можна візуально розпізнати (заготовки, рисовий папір, серветки) Від одного учасника приймається не більше трьох робіт. Фото може бути декілька, але основне фото мусить відображати загальний вигляд виробу. Конкурс не анонімний( виявилось, що це не працює), але робота повинна бути нова, фото якої ще не оприлюднене(щоб було цікаво). Разом з фото надсилати детальний опис роботи - назву, техніки виконання, перелік використаних матеріалів.

А тепер про нагороди) Цього разу конкурс буде проводитись за новими правилами. Кожен учасник , незалежно від результату, отримує 10% разову знижку на одне замовлення . За результатами голосування та за рішенням компетентної комісії (оберемо в групі з числа тих, хто не приймає участь та має авторитет серед майстрів) буде нагороджений переможець (або переможці) в спеціальних номінаціях, але сам приз залишається таємницею до оголошення результатів!

Як бачите, пробуємо експериментувати)

Приєднуйтесь до участі!

  • Опублікував : Admin
  • 26. 07. 2019
  • Категорія: Новини
  • Коментарі: 0
Коментарі: 0
Коментарів поки що немає
Залиште відгук

Вашу електронну адресу неможливо опублікувати. Обов'язкові поля позначені*