media

Звичайні тришарові, які продаються пачками в звичайних магазинах або супермаркетах (стандартні розміри - 33х33 см). Іноді в таких упаковках можна знайти дійсно гарні серветки (особливо перед різними святами). Упаковки серветок бувають з одним мотивом (всі однакові) або з різними (4 різних малюнка по 5 шт до кожного виду).

 Чотиришаровий «хусточки», розміри - 21х21 см. До речі, іноді в таких великих пачках і в «хусточках» зустрічаються однакові картинки, тільки різні за розміром. З такої колекції можна зробити який-небудь набір, наприклад, кілька різних за розміром скриньок та кілька предметів для кухні - природно, все в одному стилі.

Серветки  продаються в магазинах для творчості спеціально для декупажу (тришарові). Розміри стандартні - 33х33 см, іноді можна знайти 25х25 см.

До речі, гарні серветки можна і потрібно привозити з-за кордону. Там вони коштують набагато дешевше, і вибір величезний! Тому, якщо друзі запитають, що вам привезти з Європи, сміливо відповідайте: «звичайно, серветки!»

На які серветки варто звернути увагу?

1. Серветки на однотонному тлі (особливо на білому), малюнки з чіткими краями, не перетинаються і не обрізані.

2. Фонові серветки - в смужку, з дрібними візерунками в одній колірній гамі. Такими серветками дуже добре обклеювати боковини заготовок або нутрощі шкатулок.

3. Серветки з красивими колажами або малюнками, які можна буде клеїти цілком (четвертинками, половинками або цілої серветкою).

  • Опублікував : Admin
  • 16. 01. 2018
  • Категорія: Новини
  • Коментарі: 0
Коментарі: 0
Коментарів поки що немає
Залиште відгук

Вашу електронну адресу неможливо опублікувати. Обов'язкові поля позначені*