media
media

Вибір речей обмежується тільки вашою фантазією.

Зазвичай – це шкатулки, комоди, дзеркала, гребінці та інші речі для жінок.

Також письмові приладдя, олівці, блокноти, альбоми, обкладинки для документів та інші дрібнички, які використовують не тільки вдома, а й на робочому місці. Подарункові пляшки в техніці деку паж в якості подарунку сподобається як чоловікам, так і жінкам: на весілля, день народження, ювілей або Новий рік.

Предмети для кухні: дощечки, сільнички, чайники, самовари, підноси, цукерниці, полички, баночки і коробки для спецій, серветниці, чайні коробки і чайні будиночки, хлібниці, підставки під гаряче та ін., для створення затишку на кухні в якій  проводимо багато часу.

Сумки, одяг і навіть взуття - будь-яку світлу тканину і шкіру можна декорувати в техніці декупаж. А на додачу до них можна прикрасити біжутерії ручної роботи - намисто, кільця, сережки, кулони, шпильки, обручі, брошки . Декупаж на тканині - це серветки, скатертини, подушки, фіранки та інший текстиль.

Декор в інтер'єрі: годинник ручної роботи, картини, вази, рамки для фотографій, декоративні тарілки, скриньки, абажури в будь-якому стилі - від сучасного стилю до благородного ретро та стилю епохи Людовика XVI.

Спробуйте прикрасити свій дім і зрозумієте, що декупаж дуже захоплююче хобі з практичним використанням більшості речей.


  • Опублікував : Admin
  • 13. 12. 2017
  • Категорія: Новини
  • Коментарі: 0
Коментарі: 0
Коментарів поки що немає
Залиште відгук

Вашу електронну адресу неможливо опублікувати. Обов'язкові поля позначені*