Лак сатиновий IDEA DAY 400мл

Артикул: 10859
Наявність: 13
255.00грн
Без ПДВ: 255.00грн

Безбарвний сатиновий лак IDEA DAY Vintage  служить для зміцнення крейдових фарб та чистої деревини. Препарат служить для захисту та збереження дерев’яних предметів.

Застосування: Лак призначений для захисного покриття предметів, виготовлених з чистого або покритого  крейдовими фарбами дерева. Підкреслює і зберігає натуральний колір дерева,  надає більш інтенсивного відтінку крейдовим фарбам. Збільшує стійкість до стирання,  захищає від вологи, стійкий до  лагідних очищуючих засобів. Лак є екологічним, тому може застосовуватись в дитячих кімнатах, садочках, житлових приміщеннях, лікарнях. Захищає фарби від знебарвлення. Можна застосовувати на чисте відшліфоване дерево, таке як бук,  ялина, береза та ін. Для використання всередині приміщень.

Переваги лаку –водорозчинний, швидкосохнучий, стійкий, легкий в нанесенні, створює ефект гладкого сатинового покриття.

 Вказівки щодо застосування: Поверхню, що призначена для покриття лаком необхідно очистити від бруду  і пилу, легко зачистити наждачним папером, знежирити. Лак перед вживанням докладно вимішати. Предмети, покриті крейдовою фарбою після висихання  безпосередньо покрити лаком. Наносити пензлем або валиком 1 або 2 шари в залежності від бажаного ефекту. Допускається  розведення лаку водою не більше 5% при нанесенні  першого шару. Наступний шар наносити через 6 годин. Сухий перший шар можна відшліфувати наждачним папером  з зернистістю 150-240, після чого усунути пил і нанести другий шар. Роботи виконувати при температурі від +15 до +25 С.

Строк придатності – 24 місяці з дати виготовлення.

Продуктивність – 13кв.м з 1 літра (1 шар)

Виробник – Хімічний завод ANSER, Польща

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре