media
26.07.2019

Оголошуємо наступний конкурс "Спогади про море"

Доброго дня! Після нашумівших двох останніх конкурсів, враховучи усі недоліки та "проколи", оголошуємо наступний конкурс "Спогади про море".

І не важливо, чи ви вже там побували, чи плануєте, у кожного знайдуться приємні спогади, пов'язані з морським відпочинком.

Дати проведення: Голосування - 3 02 вересня по 07 вересня 2019р. Підведення підсумків - 08 вересня 2019р. Роботи слід надсилати в особистому повідомленні або на електронну адресу магазину до 01 вересня 2019р. включно

Умови участі - робота має бути зроблена обов'язково з використанням матеріалів, придбаних в інтернет-магазині "Декупажний рай", які можна візуально розпізнати (заготовки, рисовий папір, серветки) Від одного учасника приймається не більше трьох робіт. Фото може бути декілька, але основне фото мусить відображати загальний вигляд виробу. Конкурс не анонімний( виявилось, що це не працює), але робота повинна бути нова, фото якої ще не оприлюднене(щоб було цікаво). Разом з фото надсилати детальний опис роботи - назву, техніки виконання, перелік використаних матеріалів.

А тепер про нагороди) Цього разу конкурс буде проводитись за новими правилами. Кожен учасник , незалежно від результату, отримує 10% разову знижку на одне замовлення . За результатами голосування та за рішенням компетентної комісії (оберемо в групі з числа тих, хто не приймає участь та має авторитет серед майстрів) буде нагороджений переможець (або переможці) в спеціальних номінаціях, але сам приз залишається таємницею до оголошення результатів!

Як бачите, пробуємо експериментувати)

Приєднуйтесь до участі!

Читати
media
25.06.2019

Конкурс "Лавандове літо"

Доброго літнього дня усім учасникам групи!

Аналізуючи останні пости з роботами майстринь, ще раз впевнилась, що ми усі дуже любимо мотиви з лавандою) А вона ж зараз цвіте і спокушає нас своїм ароматом! Тому вирішено провести ще один конкурс в групі - "Лавандове літо"! Термін проведення - з 15 по 20 липня 2019року. Роботи мають бути надіслані до 14 липня включно. Будь-що з мотивами лаванди!

Умови участі - робота має бути зроблена обов'язково з використанням матеріалів, придбаних в інтернет-магазині "Декупажний рай" (заготовки, рисовий папір, серветки) Від одного учасника приймається не більше трьох робіт. Фото може бути декілька, але основне фото мусить відображати загальний вигляд виробу. Конкурс анонімний, тому фото робіт не повинні бути підписані, та до оголошення результатів ніде не публікуватись.

При підведенні підсумків будуть враховуватись голоси тільки учасників групи! Заклики до голосування за свою роботу у вигляді посилань на фото, прохань по телефону або в переписці заборонені! При підтвержденні цих випадків, роботи знімаються з конкурсу!

Призи - як завжди сертифікати на придбання товарів від "Декупажного раю" 1 місце - 500грн, 2 місце - 300грн, 3 місце - 200грн.

Часу не багато, але ще можна створити шедевр)

Приєднуйтесь до участі!

Читати
media
14.05.2019

Конкурс "Приємне чаювання"!

Увага! Оголошуємо черговий конкурс "Приємне чаювання"! 
Термін проведення (голосування) з 10 червня по 16 червня 2019 року. Роботи на конкурс надсилати до 09 червня включно мені в особистому повідомленні або на мейл інтернет-магазину. 
Умови участі - анонімність (фото конкурсних робіт не повинно бути опубліковано в соцмережах) та використання будь-яких матеріалів чи заготовок, придбаних в інтернет-магазині "Декупажний рай". ВІд одного учасника може бути надано до 3 робіт.
Тематика - все, що зв'язано з чаюванням(можна з кавуванням) -тобто будь-які предмети для зберігання чаю-кави, солодощів, для сервірування церемоніі, а також інші предмети, для декору яких використані мотиви з чайно-кавовою і солодкою тематикою.
Переможці будуть визначені виключно за підсумками голосування учасників нашої групи. Призи переможцям - сертифікати на придбання товарів від інтернет-магазину "Декупажний рай": 1 місце -500грн, 2 місце-300грн, 3 місце-200грн.
Бажаємо усім творчого натхнення та чекаєм фото конкурсних робіт!

Читати
media
19.03.2019

Пасхальний конкурс

Доброго весняного дня!
Не сидиться нам спокійно, і тому оголошуємо черговий конкурс! Ну звичайно, який? Вірно! Пасхальний!!! Бо це свято приближається, і кожен з нас щось точно робить або робитиме з пасхальними мотивами. Так що є можливість і до свята приготуватись, і разом з тим прийняти участь в конкурсі)

Читати
media
23.01.2019

Конкурс на тему - "Шкатулка з квітковими мотивами"

Доброго дня! Все більше і більше хочеться весни! І квіточок! Давайте всі разом її приближати)
Від сьогодні розпочинаємо підготовку до нового конкурсу, який проводиться в нашій групі на facebook https://www.facebook.com/groups/1929175940629409/. Тема - "Шкатулка з квітковими мотивами". 

Читати
media
14.11.2018

Конкурс

Доброго дня!
Від сьогодні розпочинаємо підготовку до нашого новорічного конкурсу, який проводиться в нашій групі https://www.facebook.com/groups/1929175940629409/?ref=bookmarks
Термін проведення - з 23грудня по 31 грудня 2018р.

Читати
media
16.01.2018

Які серветки можна використовувати для декупажу?

Звичайні тришарові, які продаються пачками в звичайних магазинах або супермаркетах (стандартні розміри - 33х33 см). Іноді в таких упаковках можна знайти дійсно гарні серветки (особливо перед різними святами). Упаковки серветок бувають з одним мотивом (всі однакові) або з різними (4 різних малюнка по 5 шт до кожного виду).

Читати
media
media
13.12.2017

Які Речі Декорують за Допомогою Декупажу?

Вибір речей обмежується тільки вашою фантазією.

Зазвичай – це шкатулки, комоди, дзеркала, гребінці та інші речі для жінок.

Також письмові приладдя, олівці, блокноти, альбоми, обкладинки для документів та інші дрібнички, які використовують не тільки вдома, а й на робочому місці....

Читати
media
13.12.2017

Що Таке Декупаж?

Декупаж -(від фр. decouper вирізати з паперу) — декоративна техніка по тканині, склу, дереву та інших поверхнях, що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню предметів.  З наступним покриттям отриманої композиції лаком для збереження, довговічності та особливого візуального ефекту.

Читати