media
14.05.2019

Конкурс "Приємне чаювання"!

Увага! Оголошуємо черговий конкурс "Приємне чаювання"! 
Термін проведення (голосування) з 10 червня по 16 червня 2019 року. Роботи на конкурс надсилати до 09 червня включно мені в особистому повідомленні або на мейл інтернет-магазину. 
Умови участі - анонімність (фото конкурсних робіт не повинно бути опубліковано в соцмережах) та використання будь-яких матеріалів чи заготовок, придбаних в інтернет-магазині "Декупажний рай". ВІд одного учасника може бути надано до 3 робіт.
Тематика - все, що зв'язано з чаюванням(можна з кавуванням) -тобто будь-які предмети для зберігання чаю-кави, солодощів, для сервірування церемоніі, а також інші предмети, для декору яких використані мотиви з чайно-кавовою і солодкою тематикою.
Переможці будуть визначені виключно за підсумками голосування учасників нашої групи. Призи переможцям - сертифікати на придбання товарів від інтернет-магазину "Декупажний рай": 1 місце -500грн, 2 місце-300грн, 3 місце-200грн.
Бажаємо усім творчого натхнення та чекаєм фото конкурсних робіт!

Читати
media
19.03.2019

Пасхальний конкурс

Доброго весняного дня!
Не сидиться нам спокійно, і тому оголошуємо черговий конкурс! Ну звичайно, який? Вірно! Пасхальний!!! Бо це свято приближається, і кожен з нас щось точно робить або робитиме з пасхальними мотивами. Так що є можливість і до свята приготуватись, і разом з тим прийняти участь в конкурсі)

Читати
media
23.01.2019

Конкурс на тему - "Шкатулка з квітковими мотивами"

Доброго дня! Все більше і більше хочеться весни! І квіточок! Давайте всі разом її приближати)
Від сьогодні розпочинаємо підготовку до нового конкурсу, який проводиться в нашій групі на facebook https://www.facebook.com/groups/1929175940629409/. Тема - "Шкатулка з квітковими мотивами". 

Читати
media
14.11.2018

Конкурс

Доброго дня!
Від сьогодні розпочинаємо підготовку до нашого новорічного конкурсу, який проводиться в нашій групі https://www.facebook.com/groups/1929175940629409/?ref=bookmarks
Термін проведення - з 23грудня по 31 грудня 2018р.

Читати
media
16.01.2018

Які серветки можна використовувати для декупажу?

Звичайні тришарові, які продаються пачками в звичайних магазинах або супермаркетах (стандартні розміри - 33х33 см). Іноді в таких упаковках можна знайти дійсно гарні серветки (особливо перед різними святами). Упаковки серветок бувають з одним мотивом (всі однакові) або з різними (4 різних малюнка по 5 шт до кожного виду).

Читати
media
media
13.12.2017

Які Речі Декорують за Допомогою Декупажу?

Вибір речей обмежується тільки вашою фантазією.

Зазвичай – це шкатулки, комоди, дзеркала, гребінці та інші речі для жінок.

Також письмові приладдя, олівці, блокноти, альбоми, обкладинки для документів та інші дрібнички, які використовують не тільки вдома, а й на робочому місці....

Читати
media
13.12.2017

Що Таке Декупаж?

Декупаж -(від фр. decouper вирізати з паперу) — декоративна техніка по тканині, склу, дереву та інших поверхнях, що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню предметів.  З наступним покриттям отриманої композиції лаком для збереження, довговічності та особливого візуального ефекту.

Читати